top secret
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Pokoje [chlapci]

Goto down 
AutorZpráva
Cherryl Tonitrua
Admin
Cherryl Tonitrua

Posts : 51
Join date : 26. 11. 17
Age : 17
Location : Academy

PříspěvekPředmět: Pokoje [chlapci]   Tue Nov 28, 2017 11:55 pm

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://agents-of-tomorrow.forumotion.eu
Gracja Gabowski

Gracja Gabowski

Posts : 16
Join date : 29. 11. 17
Age : 18
Location : Academy

PříspěvekPředmět: Re: Pokoje [chlapci]   Thu Nov 30, 2017 11:41 pm

Kráčejíc chodbou do svého pokoje -nebo spíše pokojů všech dívek, rozhlížela se všude možně. Hleděla kolem sebe, otáčela se. Pohledem putovala všude možně a pomalu přecházela svůj cíl. Byla vyčerpaná a neměla na nic náladu. Nejraději by se svalila do postele a celý den už jen ležela. Nehnula ani prstem. Nejlépe. Nakonec však zahnula do dveří, které měly vést k dívčím pokojům.
Její pohled sklouzl po místnosti. Bylo tu něco zvláštního -jistě. Vypadalo to podobně, jako dívčí pokoje, ale podstatné tu je to "podobně."
Rychle se otočila zády k místnosti -kruci. Kroky ji zavedly do chlapeckého pokoje. Pár z nich na ni teď hledělo s údivem a ona se jen snažila nevnímat ty pohledy visící na jejích zádech. A pozadí. Protože tak k nim byla otočená.
"Pardon." Vydala ze sebe, dusíc v sobě smích ze svého omylu, načež prudce a nemotorně otevřela dveře. Byla by možná i někoho srazila, kdyby se neotvíraly dovnitř. A tak místo toho trochu rozhodila sebe. Klopýtla a přešlápla, načež stěží nacházela rovnováhu.

_________________


"You're diamond, dear. They can't break you."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Darius Leo Fletch

Darius Leo Fletch

Posts : 21
Join date : 27. 11. 17
Location : Někde v Sol systému

PříspěvekPředmět: Re: Pokoje [chlapci]   Fri Dec 01, 2017 11:34 pm

De facto ji viděl už od začátku. Neměl v úmyslu onu neznámou informovat o cíli jejího putování, nechtěl být přeci za idiota, nevěděl, proč tam putovala, ale důvod mít jistě musela. Pak by jinak byl idiot někdo jiný. Samozřejmě, byl tu krátce, většinu cest již však znal nazpaměť, takže i teď mohl hledět do PDA, který si musel jít napojit na síť, tedy na síť soukromou, protože ta veřejná stála za houby, jedovaté houby. Přístroj to byl malý, o něco modernější než prodávané modely a po pár úpravách a výměnách by připomínal destičku, podložku, neměl však přístup k takovým součástkám, o kterých sám nevěděl, zda existují, pravděpodobně by mu stejně také shořelo obočí. Stylus si musel překvapivě vytvořit sám, neboť jeho chorá mysl našla další nedostatky v již dobrém displeji, a tak si pero upravil tak, že jeho vrch tvořilo pravé pero. Okouzlen onou rychlejší síti s rozsáhlejšími funkcemi pokračoval napříč chodbou, po tom, co mu dívka zmizela z pohledu, jakoby neexistovala.
Výtečně, viděl světlo na protější zdi od dveří, tudíž muselo být otevřeno a on si nemusel lámat hlavu s tím, že by se musel odtrhnout, tohle si myslel. Skončilo to trochu jinak, než původně předpokládal, protože když se s ostrou otočkou obrátil ke dveřím, nepřivítal ho očekáváný prostor k tomu, aby se dokázal nějak docpat dovnitř. Těsně před kolizí zvedl zrak, ba mu oči nevyletěly z důlků, když s menším vzdychem narazil do osoby před ním. Kráčel rychle, dost rychle na to, aby po cestě smetl i pár lidí, teď se to však obrátilo na něj a nemohl udělat nic, jenom si přiložil ruce k tělu, aby ochránil onen přístroj.
“Omlouvám se,“ vyhrkl rychle, nestihl ani zpozorovat její stav, protože mu oči zase ihned vyletěly ke stylu, zda ho nerozdrtil tlak, kterým jej držel. Dle všeho se ještě držel.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Gracja Gabowski

Gracja Gabowski

Posts : 16
Join date : 29. 11. 17
Age : 18
Location : Academy

PříspěvekPředmět: Re: Pokoje [chlapci]   Fri Dec 01, 2017 11:50 pm

Nalezení rovnováhy jí ztížilo těleso, které se k ní rychlostí přiblížilo a její hlava narazila do hrudi-ramena-nějakétéhorníčástitěla neznámého člověka. Ne, že by tu někdo byl známý, ale asi víte, jak to myslím.
Promnula si bolavé místo -čelo a vzhlédla ke chlapci, který cosi držel v ruce a zkoumavě to prohlížel. Zmateně zamrkala a snažila se vstřebat momentální stav. Zrak jí přelétl k věcičce, kterou držel v ruce, načež se jedovatě ušklíbla. Chtěla ze sebe vydat posměšné "ha,ha," ale potom si řekla, že projednou nebude hnusná, ač neměla zrovna dobrou náladu, protože si jednak spletla dívčí a chlapecké pokoje, kdosi jí koukal na zadek a byla si jistá, že přišla zrovna ve chvíli, kdy se někdo převlíkal, navíc do ní tady tenhle vrazil, svou vinu už si na tom nepřiznávala.
"V pohodě?" Zeptala se co nejméně škodolibým hlasem, který v této situaci dokázala a hlavou kývla k nějaké hračce. Asi jeden z těch technicky nadaných. Ona sotva rozeznala rozdíl mezi počítačem a notebookem.
Mimochodem, tu jeho omluvu taky přešla bez povšimnutí.

_________________


"You're diamond, dear. They can't break you."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Darius Leo Fletch

Darius Leo Fletch

Posts : 21
Join date : 27. 11. 17
Location : Někde v Sol systému

PříspěvekPředmět: Re: Pokoje [chlapci]   Sat Dec 02, 2017 12:45 am

Bez posměšků dalších by se to samozřejmě neobešlo, ihned se snažil více zaměřit na dívku před sebou než na pohledy dalších, raději i dělal, že nějaké jejich primitivní poznámky neslyší. Nebylo ani výhodou to, že stáli mezi dveřmi, protože to mohlo případně onu situaci ještě zhoršit, tedy kdyby se našel další idiot, co vchází bez povšimnutí. Stále se ale nehodlal změnit.
Náraz pro ni musel být o něco horší, jednak kvůli tomu, že byl vyšší a mohutnější a také kvůli síle, kterou do ní narazil. Stalo se z něj najednou beranidlo. Byl zticha, zaražen do té doby než promluvila, ačkoliv mu její slova ihned vypadla. Musel odpovědět tak, aby zamaskoval svoji nevědomost, prvně ale ustoupl o krok dozadu, protože jejich vzdálenost nebyla nijak rozsáhlá, ba naopak- choulostivá. Neubránil se ani úsměvu, napětí v tom bylo už dost na to, aby se necítil trapně. Zpátky ve škole. Byl rozhodnutý si později zalézt do svého kouta a jakkoliv přeslechnout následující poznámky jeho kolegů, kterým dle všeho chyběla dostatečná inteligence, samozřejmě až na svaly- těch měl každý až na něj dost.
"F pořádku? Měl bych dávat pozor," optal se ji s menším úšklebem, aby ještě přidal dojem toho stresu tak se musel správně poškrábat na zátylku a ještě špatně vyslovit –v. Horší už to být nemohlo.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Gracja Gabowski

Gracja Gabowski

Posts : 16
Join date : 29. 11. 17
Age : 18
Location : Academy

PříspěvekPředmět: Re: Pokoje [chlapci]   Sat Dec 02, 2017 1:02 am

Nevnímaje hlučení jeho spolubydlících za jejími zády, hleděla na něj s lehce pobaveným úsměvem a snažila se zakrýt svou touhu říct nějakou poznámku -to by se ale nelišila od těch, kteří je s takovou radostí pozorovali. Škodolibou radostí. Věnovala jim pouze jeden pohled, kterým je zpražila, když k nim prudce otočila hlavu, aby alespoň na chvíli zmlkli a zkrotili ten hnusný, kejhavý smích a vlnu podivných slov, z nichž většině ani nerozuměla.
Pohledem se vrátila zpět k němu, prve jí pohled přistál na jeho hrudi, jelikož přesně takhle oproti němu nízká byla. Poté lehce zaklonila hlavu, aby mu viděla do tváře a když odstoupil, neodpustila si uchechtnutí. Chvíli nalézala slova. "Klid, nekoušu." Pověděla poté, stále s úšklebkem, který značil, že z toho má srandu.
Nějak moc nerozeznala, že zaměnil písmenko, ona samotná totiž měla problém jeho slova návazně poskládat do své rodné řeči. Angličtině se stále učila, ač ten nejzákladnější základ měla -no i tak jí mnohdy kde co nedávalo smysl. Přimhouřila oči a následně roztáhla rty do úsměvu.
"Jsem v pohodě." Přikývla. Tohle byla tak ta nejjednodušší věta. Stejně se v ní stále odrážel podivný přízvuk té národnosti. Polsko. Kdyby na něj tak mohla mluvit polsky, nebo na kohokoli, byla by velmi, velmi šťastná -takhle jí ta blbá konverzace dělá zatracený problémky.
"A ty?" Sic už se jednou ptala, ale vzhledem k tomu, že neodpověděl, raději to zopakovala. Neupozorňovala na to, byl zřejmě příliš zabraný do všech a všeho, než ona. Což bylo divné.

_________________


"You're diamond, dear. They can't break you."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Darius Leo Fletch

Darius Leo Fletch

Posts : 21
Join date : 27. 11. 17
Location : Někde v Sol systému

PříspěvekPředmět: Re: Pokoje [chlapci]   Sat Dec 02, 2017 3:06 pm

Pro jistotu svou nohou ještě lehce vykročil na chodbu, kdyby se náhodou našel nějaký další ignorant tak by aspoň měl menší varování. Vlastně by to už bylo vtipné, kdyby do nich narazil někdo třetí, možná by se pak díkybohu dokázal odpoutat od oné dívky a tiše se proplazit ke své posteli, zatímco by ona třetí neznáma zažívala to stejné, co on teď. Hanebnou situaci, kterou se druhá snažila nějak uklidnit, ačkoliv celkem selhávala. Pár slabších článků samozřejmě ztichlo, protože i on si byl jistý, že by polovinu dokázala přeprat, ale ti silnější imbecilové měli docela výdrž. Takže to zůstalo jen u hlasitého šeptání, což mu pomohlo. Lehce.
Prvně si ani nevšiml toho rozdílu ve výšce, totiž on nikdy nebyl nějak vysoký, přirovnával se za střed mužů, tedy když bral v potaz některé dvoumetrové obry. Měl nad sto osmdesát a ještě měl růst, takže i on se jedním měl pravděpodobně stát, zatímco dívka před ním mohla být tak o hlavu a půl menší. Musel taky sklonit hlavu, aby na ni pořádně viděl, a když z jejích úst vyšlo uchechtnutí, nebránil se a udělal totéž, to napětí v atmosféře, které bylo zjevně jednostranné, ho ničilo. Aspoň ty úšklebky a chichot to celkem maskovaly.
Přízvuk mu v podstatě nepřišel nějak jiný, sám už jej těžce rozeznával, když se mu anglický a německý smíchával dohromady. Mohl si jenom tipnout, že to její rodný jazyk nebude, byli to přece děti z celého světa, takže nemohlo být překvapením, že někdo dokázal mluvit plynule, zatímco někdo vůbec. Takové články litoval.
"Taktéž," odvětil s úsměvem, otázka mu přišla celkem zbytečná, ačkoliv ony malé konverzace miloval. Jako by se někomu z nich mohla zlomit ruka, to by vlastně možnost byla, ale lobsteinovým syndromem asi ani jeden z nich trpět nemohl.
"Hledáš něco?" zeptal se po chvíli, tahle otázka ho měla napadnout dříve, hodně dříve, protože až zase teď si uvědomil, že byla v chlapeckých pokojích.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Gracja Gabowski

Gracja Gabowski

Posts : 16
Join date : 29. 11. 17
Age : 18
Location : Academy

PříspěvekPředmět: Re: Pokoje [chlapci]   Sat Dec 02, 2017 6:11 pm

Celá absurdita této konverzace-nekonverzace jí docházela až později. Krátce zatřásla hlavou a usmála se. Už vcelku mile. "Ne, tady ne." Odpověděla jednoduše a ohlédla se za chlapci. "Přešla jsem dívčí pokoje, asi jsem byla příliš-" zasekla se poprvé, hledala správné slovo v tomto jazyce, "zabraná," pokračovala a snažila se co nejrychleji nalézt ta další slova ztracená kdesi v její mysli, "do všeho jiného." Dopověděla konečně větu a nevinně se uculila.
Byl oproti ní vysoký. Řadila se mezi ty průměrně-podprůměrně malé holky. Dobře, možná průměrně. Ale, kdoví. Zkrátka a dobře byla menší než většina kluků. Velká většina. Vlastně potkala snad jen dva kluky, kteří byli nižší než ona -a v jejím věku.-
Až teď si začala všímat jeho vzhledu. Když se dostal ještě dál od ní, povytáhla jedno obočí vzhůru. Nakonec to ale nechala být. Věnovala raději pozornost tomu, že by asi měla odejít -jenomže stála jako přikovaná k zemi.

_________________


"You're diamond, dear. They can't break you."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Darius Leo Fletch

Darius Leo Fletch

Posts : 21
Join date : 27. 11. 17
Location : Někde v Sol systému

PříspěvekPředmět: Re: Pokoje [chlapci]   Sat Dec 02, 2017 6:31 pm

Ono napětí už pomalu mizelo, když se tišší posměšky vytrácely po tom, co je odbila jejich ignorace. Už to byl jen rozhovor, malý, docela bezvýznamný, ale stále se aspoň poprvé za pár hodin zabavil něčím jiným než dráty a mučením jeho očí. Musel se uchechtnout, když vyslovila to "zabraná", dokázal v této situaci vidět přesně sebe, tedy kdyby se za ty roky nenaučil navigovat a být zabraný zároveň. Jinak by byl přesně jako člověk před ním. Přišlo mu to blbé se od ní odsunout, jako kdyby se jí štítil, bylo to však pro dobro oba a také pro dobro kolemjdoucích.
"To znám," doplnil s menším úsměvem, snažíc se napodobit ten její, ač se mu to nikdy nedařilo- tato situace nebyla výjimkou. Raději rychle přešel k něčemu jinému, protože nechtěl vidět její reakci k té grimase na jeho tváři. "Nepotřebuješ doprovodit?" otázal se ihned nato, tvář mu zase zdobil neutrální výraz, lehce ozdoben nadzvednutými koutky. Samozřejmě nebyl žádným gentlemanem, aby to dělal jen pro její potěšení. Nevydržel by v té místnosti zůstat sám a slyšet další posměšky spolubydlících, nebo odejít jako zbabělec a vrátit se s dvojnásobným trestem, tak tohle mu tedy přišlo jako nejlepší volba.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Gracja Gabowski

Gracja Gabowski

Posts : 16
Join date : 29. 11. 17
Age : 18
Location : Academy

PříspěvekPředmět: Re: Pokoje [chlapci]   Sun Dec 03, 2017 12:29 am

Pohlédla k té technické věci v jeho rukou a ušklíbla se. On bývá zřejmě také často takhle zabraný. Po jeho otázce lehce naklonila hlavu na stranu a minutku rozpoznávala větu, kterou vyslovil. Nedivte se, angličtinu se učila jen dokud se vše nesemlelo a během let na ni zapomněla. Bylo to kdesi hluboko v paměti, ale opravdu... no, velmi hluboko v paměti.
Chtěla původně říct nějakou poznámku, že cestu zvládne sama a pokud tu nepobíhají nějací nemrtví, dozajista i přežije a tak jeho doprovod nepotřebuje, nicméně poté jí to docvaklo -může jeho nabídky využít a udělat si z něj na chvilku pejska. Bude jí dělat společnost, alespoň se nemusí cítit sama.
"Pokud budeš klidnější." Přikývla s úsměvem poté, co si slova srovnala v hlavě a sestavila je do doufejme smysluplné věty. Poté se rozešla k východu. Obešla ho a věnovala mu letmý pohled, aby zkontrolovala, zda ji následuje, nebo se rozhodl zůstat. Poté už kráčí po chodbě směrem k dívčím pokojům. Pomalým krokem, nemá kam spěchat.

_________________


"You're diamond, dear. They can't break you."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Darius Leo Fletch

Darius Leo Fletch

Posts : 21
Join date : 27. 11. 17
Location : Někde v Sol systému

PříspěvekPředmět: Re: Pokoje [chlapci]   Sun Dec 03, 2017 6:14 pm

Nemohl se dočkat oné chvíle, kdy by oba jedinci vyšli na- doufejme- prázdnou chodbu a pomalým tempem se vytratili na území ženských pokojů. Vlastně by se pak situace obrátila a on by nejlépe nemusel ani do onoho pokoje vidět, nejhůře by byly dveře otevřené a on by dostal pár pěkných ženských facek přes celou tvář. Nebylo by to poprvé, co takovou ránu dostal, když si ve škole dokázal často splést pánské záchody s opačným pohlavím. Jak byl strašně rád za to, že ony dveře tentokrát nedělilo pět metrů, ale několik desítek.
Doufal už jenom v to, že mu odpoví kladně a stejnou rychlostí, na kterou se cítil on, by odešla z místnosti, tedy během. Možná se ani nemuseli zatoulat k dívčím pokojům, vypadala jako ten typ holky, který by dokázal být tvrdší než většina mužů z celých budov, žádná rozmazlená princezna se šikovnými prsty. Určitě se jich tam pár muselo najít. Možná, jenom možná by dokázal navázat jeden z prvních přátelských vztahů, k tomu s holkou, což by pár privilegií mělo.
"O mnoho," doplnil s opětovným úsměvem, uhnul stranou, aby ji dal alespoň minimální prostor k tomu, aby se procpala skrze něho a dveře, pak vyšel za ní. Dveře nezapomněl zavřít, mohl si už konečně oddechnout, když jej přivítal klid chodeb, samozřejmě až na hluk ozývající se zpoza dveří. Chodil rychlejším krokem, ale přizpůsobil se rychle vedle dívky.
"Jsem Leo," představil se, jeho hlas byl už hlasitější, neboť nebyl skoro nikdo, kdo by je mohl odposlouchávat. Také využil své druhé jméno, které bylo o něco obvyklejší než první.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Gracja Gabowski

Gracja Gabowski

Posts : 16
Join date : 29. 11. 17
Age : 18
Location : Academy

PříspěvekPředmět: Re: Pokoje [chlapci]   Sun Dec 03, 2017 9:40 pm

Prošla na chodbu a rozhlédla se. Měla by trefit k dívčím pokojům, nicméně do této části zatím ani nepáchla, tudíž pro ni bylo těžší se zorientovat. Přesto se po chvíli vydala směrem, odkud přišla, což byl přesně ten, kterým by měla jít... ne?
Vyrazil za ní a po chvíli šli vedle sebe. Zatím nějak nehodlala navazovat dál konverzaci, jelikož ani nevěděla jak. To však to ticho potom přerušil on. Lehce se pousmála, když jí došlo, že se vlastně právě představil.
"Gracj-" Zarazila se a zakroutila hlavou. "Prostě Grace." Představila se raději tou jednodušší variantou, jelikož ta složitější kdejakém američanovi motala jazyk -a jelikož nebyla schopná rozeznat, že není američan, protože tohle jí nešlo a sama uměla anglicky asi tak, jako nějaký šesťák, neli méně, prostě to jméno zkrátila. A zednodušila.

_________________


"You're diamond, dear. They can't break you."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Darius Leo Fletch

Darius Leo Fletch

Posts : 21
Join date : 27. 11. 17
Location : Někde v Sol systému

PříspěvekPředmět: Re: Pokoje [chlapci]   Sun Dec 03, 2017 10:05 pm

Nakonec to vypadalo, že ono PDA nevyužije, pro jistotu si aspoň stylus schoval do kapsy jeho džínů, zařízení bylo mimoto až příliš velké na to, aby někam pasovalo. Ve svém svetru by rád našel nějakou bezednou kapsu, pak by nemusel denně hledat zapadlé součástky a potají se vkrádat do učeben, aby se mohl napojit na síť, který lepší byla, stále však nebyl nijak drahocenná a dal by přednost i těm domácím. Možná by někdy měl i tu odvahu vylézt na stožár, aby se v tom trochu prohrabal a upravil. Řády neznal, nevěděl tedy, jestli tam byl zákaz ve výstupu k anténě.
Byl zaražen, když své jméno zjednodušila, ale byl za to vděčný. Anglická výslovnost mu už tak dělala problém, a jestliže se mělo jednat o nějaké cizí jméno, vyslovoval by jej určitě špatně. Nepotřeboval se dále ponižovat, v pokojích ho toho čekali už dost.
"Rád tě poznávám, Grace," řekl, nezapomněl ani trochu nadzvednout koutky úst, představoval se tedy s první holkou v tomto zařízení.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Gracja Gabowski

Gracja Gabowski

Posts : 16
Join date : 29. 11. 17
Age : 18
Location : Academy

PříspěvekPředmět: Re: Pokoje [chlapci]   Tue Dec 05, 2017 12:53 pm

Sledovala sice cestu před sebou, ale když bylo třeba, letmo pohlédla i na Lea. Leo. To je zvláštní jméno. Ale nějak nad ním nepřemýšlela. Nebylo dostatečně podivuhodné, aby ho rozebírala. Ale to ani to její. V Polsku bylo Gracja totiž naprosto normální, obvyklé jméno. No vlastně i vcelku časté. Ale to je teď jedno.
Odpustila si poznámku 'já bych se taky ráda poznávala, být na tvým místě,' místo toho se jen usmála a pokrčila rameny.
"Já tebe taky." Přikývla, jako takovou jistotu, že to řekla správně. Ale pravdou bylo, že nikdy si tím, co řekla, jistá nebyla. Což je neskutečně nepříjemné. Jen mohla doufat, že to nepoznal.

_________________


"You're diamond, dear. They can't break you."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Darius Leo Fletch

Darius Leo Fletch

Posts : 21
Join date : 27. 11. 17
Location : Někde v Sol systému

PříspěvekPředmět: Re: Pokoje [chlapci]   Fri Dec 08, 2017 8:42 pm

Nepřišel si v tu chvíli zrovna zcela normálně, nemohl, když se právě dokázal seznámit s pravou lidskou bytostí, k tomu ještě s dívkou. Jeho otec by mohl být pyšný. Bylo to pozoruhodné, jak lehce se dokázal odtrhnout od toho PDAčka v jeho ruce, kterou měl zjevně ještě stále přitisklou blíže k tělu. Nemohl riskovat další týdny sháněním součástek.
Jeho chůze také nepatřila zrovna k těm neobvyklejším, protože chodil docela krkolomně, v jednu chvíli chodil docela napjatě, s co nejvíce narovnanými zády, ačkoliv to byl problém vůbec toho docílit, pak se zase snažil vypadat uvolněně, bylo to vlastně úplně všechno až na uvolněnou chůzi.
"Jak zes sem dostala?" optal se po chvíli ticha. Pravděpodobně už něco o přijmutí do toho ústavu slyšel, ale byl by zázrak, kdyby si na něco v tu chvíli vzpomněl.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Gracja Gabowski

Gracja Gabowski

Posts : 16
Join date : 29. 11. 17
Age : 18
Location : Academy

PříspěvekPředmět: Re: Pokoje [chlapci]   Thu Dec 28, 2017 3:26 pm

Zeptal se na otázku, na kterou byla odpověď docela... blbá. Jednak si nemohla být jistá, jak to myslí, ale věděla, k čemu směřuje. Přesto se rozhodla zahrát úplně blbou i přes to, že odpověď věděla docela jistě.
"Hmm? Jo, aha. No, musela přejít dívčí pokoje." Odkašlala si a každé slovo si ještě jednou prošla...Byla si docela jistá, že jí tam něco chybí, ale nechala to být.
Odpověděla by normálně, ale nechtěla se mu svěřovat s jejím příchodem sem. Nebo se spíš nechtěla svěřovat se svým život, se svou slabinou... Je to nepříjemné.
Koutky jí lehce cukly a ruce založila na prsou. Sledovala monotónní zdi jednoduché barvy. A nudné. Takové tu bylo vlastně vše -nijaké.

_________________


"You're diamond, dear. They can't break you."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Darius Leo Fletch

Darius Leo Fletch

Posts : 21
Join date : 27. 11. 17
Location : Někde v Sol systému

PříspěvekPředmět: Re: Pokoje [chlapci]   Thu Dec 28, 2017 3:58 pm

Nedočkal se zrovna dvakrát nejlepší odpovědi, ale hej, někdo s ním alespoň mluvil. Tomu se říkal pokrok, možná by to mohlo pokročit ještě více, kdyby se objevil někdo třetí nebo kdyby se objevil někdo podobný jemu – se zálibou v moderní technologii a v čemkoliv, co by se dalo rozebrat. Možná i živá stvoření, možná. Určitě by to nebylo tak lehké jako odmontovat pár šroubků, ale výsledek by byl docela podobný. Výzkum. Byl to vědec, asi, a těch čím dál více ubývalo. Hlavně těch šílených.
"Áha," bylo jediné, co k oné odpovědi mohl dodat. Významem si nebyl dvakrát jist, ale pochopil to. Jeho angličtina se taky nepřibližovala k dobré, ale uznal, že na tom musí být o něco líp, o krapet. Nevěděl úplně, kde se všechno nachází, vlastně znal jen svoje trasy, a tak kvůli hrozbě toho napjatého ticha raději promluvil.
"Je to ještě daleko?" Optal se, ač to byla docela blbá otázka. Stejně blbá jako druhý význam té předchozí. Ale ze všeho nejvíce nenáviděl ty chvíle ticha, kdy se ani jedna strana nemohla vzchopit ke konverzaci.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Gracja Gabowski

Gracja Gabowski

Posts : 16
Join date : 29. 11. 17
Age : 18
Location : Academy

PříspěvekPředmět: Re: Pokoje [chlapci]   Thu Dec 28, 2017 4:20 pm

Prostě se věnovala okolí. On toho taky moc neřekl, prostě jenom "aha." Fajn, nemohla víc čekat, když na otázku neodpověděla podle jeho představ, ale což.
"Hmm, nebuď nedočkavka." Zarazila se -řekla to správně? Ale ano, to je takový slang, co si rychle zapamatovala.
"Za chvílu tam budem." Pokrčila rameny a ruce spustila podél těla. Ruce ale hned zastrčil do kapes a krátce na něj pohlédla.
"Takže, odkud pocházíš, Leo?" Chvíli přemýšlela, zda se nespletla, mohl se jmenovat Theo -ale nakonec to nechala být, jako většinou většinu věcí. Jo.. hh. Ne, že by ji nějak zajímal jeho původ, ale nechtěla, aby řeč stála, no také jí to nebylo příjemné. Za chvíli za snad stejně rozejdou a beztak už nikdy nepotkají. Ani si ho nebude pamatovat.

_________________


"You're diamond, dear. They can't break you."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Pokoje [chlapci]   

Návrat nahoru Goto down
 
Pokoje [chlapci]
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Agents of Tomorrow :: Hra :: Hlavní Dějová Linka-
Přejdi na: