top secret
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Zachariah Crosby

Goto down 
AutorZpráva
Zachariah Crosby

Zachariah Crosby

Posts : 12
Join date : 28. 11. 17

PříspěvekPředmět: Zachariah Crosby   Tue Nov 28, 2017 11:55 pm

Jméno a příjmení:
Zachariah Crosby
Pohlaví:
Muž
Datum narození (+Věk):
6. 1. 2000 – 17 let
Třída:
I.
Stupeň:
Glabrum
Země původu:
Spojené státy americké – Severní Dakota
Charakteristika:
 Zachariah je temně humorný, apatický, cynický „svědomitý pozorovatel“ s rychlým temperamentem a spoustou tajemství. Není to přímo řečeno introvert ale člověk, který se raději straní společnosti, z čehož je zřejmé, že je nerad středem pozornosti, takže se považuje za „outsidera“. Na první pohled vypadá dost zodpovědně a vyspěle, což na svůj věk i je. Je velmi bystrý, inteligentní a dobře známý pro svůj ledabylý vzhled, který na něm však vypadá pokaždé upraveně. Zach má mnoho skrytých vášní, které velice nerad odhaluje ostatním, protože přes jeho pevnou psychickou stabilitu, tyhle věci bývají největší slabostí. Nevypadá jako člověk bez kamarádů, ba naopak. Zachariah je znám také svou obecnou individualitou, kdy mu i přes jeho vztahu ke společnosti nedělá problém se bavit s kýmkoliv, být se všemi za dobře nebo si vytvořit přátelství. Avšak jen málo lidem věří na sto procent, což je pro něj největší priorita doopravdy věrného přátelství. Někdy se může zdát, že jste si s ním opravdu blízcí, ale pravda může být opakem. Jeho chování je zcela na něm a na vás. Umí být však pěkně náladový ale stále se řídí pravidlem „jak ty mně, tak já tobě“. Nemá rád odsuzování, předsudky, pomluvy a lži, což mu dodává mnoho čisté upřímnosti. Zach nikdy nebyl ten typ člověka, který konflikty řeší fyzicky. Zachariah obecně nerad spoustu věcí řeší fyzicky, protože není tolik fyzicky zdatný jako psychicky a inteligentně. Pokud jde ovšem do tuhého, umí zakročit pěknou ránou (většinou jen jednou). Dokáže být hodně sebevědomý v momentě, kdy je v prostředí nebo se řeší něco, co mu jde s jistým nadprůměrem. V takových momentech se z něj stává vůdčí osobnost. Přes jeho klidný a chladný výraz, který někdy vytváří iluze, že se jedná o morouna, je vlastně vcelku vřelý, empatický a nápomocný, prostě člověk, kterému se můžete vždy svěřit či ho o něco požádat s jistotou, že se to nikdo jiný nedozví. Problémy se snaží řešit s chladnou hlavou a hlavně bez žádných komplikacích, proto většinou pracuje na takových věcech sám. Bezvýhradně se jedná o člověka, který nerad prohrává. Zach je rozhodný, v okolnostech, kde je potřeba řádně myslet, zanechává hlavu chladnou a zdraví rozum. Jen tak snadno ho něco neodradí, je ochotný a schopný překonat každou překážku, která mu stojí v cestě, akorát na to vše jde raději logikou než silou. Jeho smysl pro humor je poněkud zvláštní a málokdo ho pochopí. I když není přehnaně výřečný, v jeho společnosti se rozhodně nudit nebudete. Jako každému člověku nechybí špetka arogance, ironie a ignorace. Mimo jiné dokáže být mazaný a má hodně dobrou schopnost rychlého úsudku. Někdy umí být až moc majetnický a ochranitelský. Zkrátka řečeno, tajuplnej šprtskej dobrák.
Minulost:
 Temperament je vrozený, ovlivněný prostředím, rodinou a výchovou. Proto je možná Zachariah takový, jaký je. Narodil se do rodiny, která byla na hranici podprůměru finančního zajištění na udržení domácnosti a živení dítěte. I přes to ho však rodiče milovali a i když pokaždé nedostal to, co chtěl, si dokázal vážit všeho, co pro něj dělají. Když konečně začalo svítat na lepší zítřky, čekal nečekaný spád, ze kterého se jeho rodina nedokázala dostat. Zachariahův otec ztratil práci a začal pít. Nejenom začal pít, začal být agresivní a všechnu svou agresivitu si vybíjel na jeho matce. Zachariah se několikrát snažil zasáhnout, ale nakonec vše skončilo ještě hůř. Jeho matka pracovala celé dny a noci, aby dokázala platit dluhy, které jejich otec nadělal. Ten po roce zemřel na selhání jater, ale dluhy přetrvávaly dál. Zachariah, pokud mohl, pomáhal co nejvíce, ale většinou musel studovat, což mu šlo skvěle. Poslední kapkou jeho matky před zhroucením byla její sestra, která k nim týden co týden chodila a žádala o peníze, jelikož byla údajně ve finanční tísni. Zachariah matku miloval, ale nikdy nechápal její sebeobětování. Jeho matka zemřela na vyčerpání a tak byl Zach předán do péče sociální. Byl umístěn do dětského domova, kde se externě učil a nadprůměrně prospíval. Vypadal spokojeně ale smrt jeho matky a dluhy, které měl ve své plnoletosti platit, visely ve vzduchu. Stárnutím to bylo těžší a těžší dokud si pro něj jeden den nepřišla zvláštní organizace, dluhy zaplatila a nabídla mu novou šanci na nový život. Zachariah nečekal a nabídku přijal. Po složení zkoušek byl přijat.
Zvláštnosti:
Zachariah nenávidí fyzické násilí po tom, co si prožil se svým otcem, protož také radši preferuje logické řešení, na které se záměrně zaměřuje a nemá rád fyzický kontakt.
Specializace:
Fyzička není jeho silná stránka. Pokaždé když dojde na souboj, dokáže dát jednu jedinou dobrou ránu a poté je jenom náhoda, když se lakomé štěstí podělí a jemu se zadaří zaskórovat. Zbraně mu taky tolik neříkají, ale umí být vcelku rychlý a to hlavně v myšlení. Jeho logika a inteligence je velice vysoká, takže dbá na tento obor. Také mu jde práce s různou technikou.
Dovednostní body:
Rozdělte 400 bodů mezi:
Boj na blízko → 37 bodů
Boj na dálku → 38 bodů
Strategie → 52 bodů
Rychlost → 50 bodů
Schopnost rychlého uvažování / Improvizace → 54 bodů
Technologie → 61 bodů
Fyzické schopnosti → 48 bodů
Psychická odolnost → 60 bodů
Vzhled:
FC: Cole Sprouse

-Schválen
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Zachariah Crosby
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Agents of Tomorrow :: Registrace-
Přejdi na: