top secret
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Lisa Joonbun

Goto down 
AutorZpráva
Lisa Joonbun

Lisa Joonbun

Posts : 1
Join date : 29. 11. 17

PříspěvekPředmět: Lisa Joonbun   Wed Nov 29, 2017 2:16 am

Jméno a příjmení:
Lisa Joonbun
Pohlaví:
Žena
Datum narození (+Věk):
15. 5. 1998 – 19 let
Třída:
I.
Stupeň:
Glabrum
Země původu:
Spojené státy americké – New York / Thajsko - Bangkok
Charakteristika:
 Lisa působí jako ten nejvřelejší člověk s bezednou milostí a tím nejveselejším úsměvem pod sluncem a ano, doopravdy tomu tak je. Tato dívka je zkráceně ‚velký optimistický blázen pro každou srandu‘ i když obvykle přemýšlí jako realista. Když se řekne agent, tak si asi představíte nějakou tajemnou osobu, která přežije vše a objevuje se v polovině dnešních akčních filmů. Tak přesně po tomhle Lisa touží, i když ví to tak jednoduché nebude, ba že to bude úplně nereálné. Lisa vypadá jako taková ta sladká holka od vedle z nějakého slaďoušského filmu. Možná tak někomu přijde, možná ne ale tahle dívka, která vypadá na pohled primitivně, je ve skutečnosti jedno velké neustále měnící se bludiště, které nemá východ. Jako Rubikova kostka, která by nešla složit samotným Ernem Rubikem. I když se to nezdá, tak tato sladká dívka od vedle leccos vydrží a tvrdě na sobě maká. Nemá problémem být středem pozornosti a její kruh přátel je neomezený ale pravdou je, že Lisa nikdy nikomu nevěří. Lise nevadí si pustit pusu na špacír a říct upřímně co si myslí a ještě víc ji nevadí, že tím způsobí konflikt. Do věcí se vrhá po hlavě a nad následky většinou jenom pokrčí rameny, i když se věci po fiasku snaží dokončit do naprosté perfektnosti. Většinou jí je jedno s kým se baví, jelikož tohle všechno má svůj důvod, má svůj skrytý význam. Celá tahle nevinnost je jedna velká lež. Lisa taková z části byla, ale když se jí naskytla příležitost nového život, nasadila tolik růžových masek, ve kterých se sama musela ztratit. Její staré já je ztraceno pod novou Lisou, kterou vždy chtěla být, ale přeci jen jí něco z jejího minulého já zbylo. Kvůli jejímu nedostatku emocionálního chápání je ochotna čelit každému soupeři, bez ohledu na to, jak moc pro ní jsou nebezpeční. Původně nevykazovala žádné empatie a nerozuměla emocím druhých. Pokud se však najde někdo jí velice důležitý je schopna milovat a pečovat. Je to jako její druhá stránka, druhá osoba v jedné. Z jejího minulého já ji přetrvala láska ke zbraním, se kterými má letou praxi a tuto vášeň se snad jako jedinou nesnaží skrývat. Když jí přijde zbraň do ruky, dokáže si s ní kdykoliv poradit a na tváři se jí objeví pozůstatek šíleného vzrušení staré Lisy. Jediné věci, co jí přetrvaly do teď je odolnost vůči překážkám, které překonává, tvrdohlavost, inteligence a obyčejně drzost. Bezvýhradně se drží Lisy, kterou je teď ale je otázka času, kdy sebe sama odhalí.
Minulost:
 Lisa přišla na svět dvou Thajcům ve Spojených státech amerických, kam vycestovali a zůstali z jistých důvodů. Žili v příznivých podmínkách, Lisa vyrůstala normálně jako každé jiné dítě a rodiče jí krmily nekončící láskou. Její otec byl obchodník, jehož obchod zkrachoval a on nadělal spoustu dluhů. Neměli pomalu žádné peníze a tak musela Lisa začít krást a jednoduše přepadala ozbrojená pokladny a obchody, kdy započala její láska ke zbraním. Jako poslední kořist si s otcem vyhlídli menší banku. Přepadení se jim bohužel nepovedlo, otec byl zastřelen a Lisa byla zadržena. Jelikož byla na hranici osmnácti let, hrozila jí basa a její matka se k ní nikdy od té doby nepřihlásila. Ještě než dovršila osmnácti let, se jí zmocnila organizace, která jí zařídila čistý trestní rejstřík a rok jí uváděla do schopného stavu, protože měla podváhu a jisté zdravotní problémy z nedostatku zdravotnické péče. Teď jí je devatenáct a konečně nastupuje do prvního ročníku.
Zvláštnosti:
Lisa kdysi trpěla záchvatovitým přežíráním, ovšem teď je v pořádku ale musí se hlídat. I přes thajský kořeny umí jen anglicky.
Specializace:
Logika není její silná stránka. Strádá základní potřeby strategie a technologie je pro ní jako jiný vesmír. Co ji jde však výborně je jak boj na blízko, tak i na dálku. Umí být přesná, mrštná a hlavně mazaně rychlá. Avšak její největší srdcovkou jsou zbraně, se kterými si umí pokaždé perfektně poradit.
Dovednostní body:
Rozdělte 400 bodů mezi:
Boj na blízko → 65 bodů
Boj na dálku → 65 bodů
Strategie → 40 bodů
Rychlost → 54 bodů
Schopnost rychlého uvažování / Improvizace → 37 bodů
Technologie → 24 bodů
Fyzické schopnosti →  65 bodů
Psychická odolnost → 50 bodů
Vzhled:
FC: Lalisa/Pranpriya Manoban- schválená
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Lisa Joonbun
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Agents of Tomorrow :: Registrace-
Přejdi na: