top secret
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Gracja Gabowski

Goto down 
AutorZpráva
Gracja Gabowski

Gracja Gabowski

Posts : 16
Join date : 29. 11. 17
Age : 18
Location : Academy

PříspěvekPředmět: Gracja Gabowski   Wed Nov 29, 2017 9:17 am

Jméno a příjmení:
Gracja Gabowski
Pohlaví:
Žena
Datum narození (+Věk):
3.2. 2000 → 17
Třída:
I.
Stupeň:
Glabrum
Země původu:
Polsko
Charakteristika:
Ráda bych řekla, že je upřímná. Určitě tedy říká, co si o ostatních lidech myslí a nebere si servítky. Pokud někoho nemá ráda, onen člověk to určitě pozná. Ale jinak... Není čestný člověk. Není dobrý čověk. Ale co v dnešní době znamená čestný... nebo dobrý? Definujte. Je to ve skutečnosti pro každého jinak. Ona se dá považovat za mizeru. Člověka, kterého donutily okolnosti změnit své chování z rozmazleného spratka na někoho, kdo hledí jen na sebe a své přežití. To je ona. Nezáleží jí na nikom, kromě sebe samotné. Takto se prezentuje. Nedůvěřivá, přetvařující se, věčně otrávená a podezřívavá, pubertální holka, jejíž svět ze zbořil a ona musela dospět tak brzy, i když je stále dítě. Cítí se nechápána a nemilována a to je důvod, proč od sebe všechny odhání kousavými poznámkami, aniž by si to uvědomovala. Lže hodně, jen, aby se ochránila. Je ve lhaní dobrá. Samotné se jí to příčí. Je podivným způsobem rozpolcená a sama neví, co vlastně chce. Takže ve skutečnosti je to jen zmatená holka, která se ze všech sil snaží vypnout všechny své emoce.
Minulost:
Grace se narodila do velmi bohaté rodiny. Její otec vlastnil firmu a matka nemusela pracovat. Vyrůstala se vším, po čem toužila, až do svých devíti let. Tehdy se začaly dít věci. Její otec byl obviněn z okrádání zákazníků a později odsouzen. Všechny jejich peníze se ztratily. Dům. Oblečení. Dokonce si vzali i jejich psa, který by sám dal hodně peněz.
Gracjina matka začala pracovat jako servírka. Vydělávala sotva na maličký byt a o malou Grace se nestarala, protože neměla čas. Den ode dne to bylo horší a horší. Až se nakonec její matka zhroutila.  Dá se taky říct, že se zbláznila. A co teď s Grace? Chvíli byla na ulici, bohužel, to není pro čtrnáctiletou dívenku nic dobrého. A ač po ní chvíli sociálka pátrala, nakonec ji stejně prohlásili za pohřešovanou. Nic víc s tím nedělali. Dál už se nesnažili. Proč taky? Mezitím ji přijala matka její dobré kamarádky, která byla velmi vážně nemocná. Oblékli ji, dali jí jídlo a střechu nad hlavou. Na ně samotné toho bylo moc a tak Grace místo toho, aby chodila do školy, zůstávala doma s Jowitou, zatímco její matka pracovala do pozdních hodin. Vše se ale zbortilo, když Jowita zemřela. Nesla to špatně její matka, ale také Grace, se kterou dá se říci vyrůstala. Jowitina matka se rozhodla přestěhovat do Rakouska, nabídla Grace, že může jet s ní. Budou jako dcera a matka, jako kdyby Jowita nikdy nebyla, nebo nezemřela. Ale odmítla. A tak se opět ocitla na ulici. Přežívala tím, že falšovala podpisy a nechávala si za to platit, nebo si sama zřídila falešnou kreditní kartu, aby si jednou za čas mohla dovolit nějaký podřadný hotel, ve kterém se osprchovala. Chodívala do restaurací a mazaností nechávala jiné, aby za ni zaplatili alespoň ten krapet jídla, ke kterému se dostala, či se nahrnula ke z poloviny plnému talíři, který ještě číšník, nebo servírka, nestihli odnést. A potom přišel. Muž, který jí nabídl vše, po čem mohla toužit. Dívce bez domova, domov.
Zvláštnosti:
Má nutkání býti nečestná a těžko se jí to odnaučuje. Poznala, jaké to je, mít vše a přijít o to. Většinou ji lidé oslovují Grace. Neumí moc dobře anglicky, ale když měla ještě bohatou rodinu, často jezdili do Anglie, tudíž alespoň něco pochytila.
Specializace:
Ve skutečnosti je velmi nenápadná a mrštná. Dobrý zloděj, dá se říct. Ale nejvíce jí jdou podpisy. Nejen, že její vlastní podpis je kýmkoli jiným nenapodobitelný, ale její falšování podpisů ostatních, ať už jsou jakkoli složité, je bravurní.
Dovednostní body:
Rozdělte 400 bodů mezi:
Boj na blízko → 66 bodů
Boj na dálku → 54 bodů
Strategie → 48 bodů
Rychlost → 54 bodů
Schopnost rychlého uvažování / Improvizace → 42 bodů
Technologie → 26 bodů
Fyzické schopnosti → 58 bodů
Psychická odolnost → 52 bodů
Vzhled:

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Gracja Gabowski
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Agents of Tomorrow :: Registrace-
Přejdi na: