top secret
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Ashley Queen Sykes

Goto down 
AutorZpráva
Ashley Queen Sykes

Ashley Queen Sykes

Posts : 7
Join date : 29. 12. 17

PříspěvekPředmět: Ashley Queen Sykes   Fri Dec 29, 2017 9:57 amJméno a příjmení:
Ashley Queen Sykes
Pohlaví:
Žena
Datum narození:
13.4.2001 (16)
Třída:
I. Třídě
Stupeň:
Glabrum
Země původu:
USA → California
Charakteristika:
Ashley je pomerne zložitá osôbka, ktorá má veľký problém s dôverou.

Nie je to zrovna ten typ baby, ktorý túži byť stále stredobod pozornosti, no nie je to ani sivá myška krčiaca sa v kúte. Je niečo medzi tým aj keď raz za čas sa predsa len musí predviesť.

Niektorí by o nej povedali, že je to tá najväčšia mrcha a druhí zase to, že je to najlepší človek na svete. A nemýlila by sa ani jedna strana. Zaleží totiž to na vás, ako sa k vám bude správať. Väčšinu času je totiž to Ash ako zrkadlo, alebo aj ako vy ku nej, tak ona k vám. Ak k nej budete milý či nápomocný, nemyslím si, že by ste s ňou niekedy mohli mať problém. Je síce pravda, že veľakrát nepreukáže vďačnosť alebo hocičo iné, no všetko čo spravíte registruje a od toho zavisí jak jej chovanie, tak aj celkový vzťah medzi vami. Ak k nej budete hrubý, alebo sa budete správať ako magor, nič iné nečakajte ani od nej. A verte mi, že dokáže byť poriadna mrcha. Vie byť povýšenecká, arogantná, drzá a sarkastická. Vonkoncom to bude človek ,ktorého budete milovať alebo človek, ktorého by ste najradšej nikdy nestretli.

Dôvera. Zrejme najväčší problém tejto slečny. Minulosť jej ukázala realitu a naučila ju pár vecí nepekným spôsobom. Jedna z tých najhlavnejších bolo: never nikomu. Už príliš veľa ľudí jej ublížilo alebo bodlo nôž do chrbta na to, aby niekomu chcela znova dôverovať. Niekedy si kladie otázku, či je toho vôbec schopná...

Okrem dôvery má však problém aj s niečím ako rešpekt alebo autorita. Nič také už dávno do úvahy neberie a áno, už kvôli tomu bolo veľa problémov. Nepatrí medzi tých, ktorí si nechajú rozkazovať a robia to, čo od nich ostatní chcú. V tomto smere je úplne vzdorovitá a zrejme každý, ktorý by sa ju snažil usadiť a naučiť rešpektu, by zlyhal a stal sa jej nepriateľom.

Emócie. Niežeby ich nemala, aj keď to tak často vyzerá, len ich moc neukazuje. Ukazuje ich len výnimočne a aj to len pri ľuďoch, ktorých má rada... čiže viac-menej len pri tých pár priateľoch čo má. Teda toto sa týka tých pravých emócií, pretože je to dobrá herečka. Dokáže zahrať snáď všetko a hlavne presvedčivo. Hra na pretvárku je jedna z ďalších vecí, ktoré sa naučila v minulosti. Okrem toho vie aj dosť dobre klamať a po nejakej dobe by vás bola schopná presvedčiť o hocičom.

Ash nie je zrovna extrovert ale nedá sa o nej hovoriť ani ako o introvertovi. Opäť je zlatým stredom. Niežeby spoločnosť nemala rada, ale ani ju nemiluje. Je asi samozrejmosť, že radšej by si vybrala samotu než spoločnosť ľudí, ktorých nemá rada, ale s ľuďmi ,ktorých má rada by bola schopná stráviť aj všetok čas. Má však aj také chvíľky, kedy proste chce byť sama. Vtedy sa utiahne na nejaké tiché miesto, kde má od všetkých pokoj.
 
Nejde si nevšimnúť ani jej prefíkanosť či odvážnosť. Pri jej odvážnosťi však mnohí rozmýšľajú, či je fakt tak odvážna, alebo je skôr až hlúpa.

Minulost:
×
Zvláštnosti:
×
Specializace:
No, Anhley nie je zrovna technologický typ. Nedá sa povedať, že by nič nevedela spraviť, ale určite by toho nezmohla príliš veľa. Jej slabinou je taktiež jej psychika, ktorá bola opakovane ešte v detstve naštrbovaná a niečo si vytrpela. Jej výhoda je však schopnosť improvizácie, ktorú používa pri klamaní ale aj pri boji zblízka, ktorý jej ide tiež celkom slušne.  
Dovednostní body:
Boj na blízko → 80 bodů
Boj na dálku → 40 bodů
Strategie → 45 bodů
Rychlost → 50 bodů
Schopnost rychlého uvažování / Improvizace → 70 bodů
Technologie → 30 bodů
Fyzické schopnosti → 45 bodů
Psychická odolnost → 40 bodů
Vzhled:
Bridget Rose Satterlee
Schválená
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Ashley Queen Sykes
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Agents of Tomorrow :: Registrace-
Přejdi na: