top secret
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Cherryl Tonitrua

Goto down 
AutorZpráva
Cherryl Tonitrua
Admin
Cherryl Tonitrua

Posts : 51
Join date : 26. 11. 17
Age : 17
Location : Academy

PříspěvekPředmět: Cherryl Tonitrua   Tue Nov 28, 2017 8:50 pm

Jméno a příjmení:
Cherryl Tonitrua
Pohlaví:
Žena
Datum narození (+Věk):
12.9.2001 → 16 let
Třída:
I.
Stupeň:
Glabrum
Země původu:
Spojené Státy Americké - Minnesota
Charakteristika:
Cherr je zlá, panovačná mrcha. Jednoduché a rychlé popsání. Jenomže ne úplně kompletní. Také je miloučký andílek s dobrým srdcem. Dá se říct, že má dvě tváře, ale ve skutečnosti se její vlastnosti prolínají a tvoří tak jakousi mozaiku. Podivnou spleť různých nálad a zlozvyků. Jde jen o vás, jak se k vám bude stavět. "Buď ke mně milý a já budu též." To je to, čím se řídí. I pokud by se k ní její dlouholetý kamarád choval zle, nemůže očekávat dobré chování z její strany. Je však loajální. Cení si toho, co má a nikdy nepožaduje víc, než je třeba. Je skromná. Nikdy nezradí a koná v čistém svědomí tak, aby nikoho nezranila. Ohlíží se totiž na ostatní, nikoli na sebe. Není sobecká, nezajímá se o své zájmy, nýbrž o to, co je nejlepší pro její okolí. Potom je, dá se říci, takový poslušný pes. Plní, co jí řeknou a mlčí, dokud nepřijde něco, co se jí nelíbí. To řekne a pokud se nedočká odezvy, ve kterou doufala, prostě to bez dalších námitek provede -neublížíli to někomu, komu nemá v plánu ublížit. Většinou si ale, pokud to situace vyžaduje, hraje na chladnout, bezcitnou a o nikoho se na oko nezajímá. Hledí jen na svůj cíl, ale přitom nenápadně hlídá ty, které má ráda.
Minulost:
Cherr se narodila do velmi chudé rodiny. Její matka byla nemocná a při porodu málem zemřely obě dvě. Naštěstí přežily. Do jejích dvanácti let přežívali takřka ze dne na den. Poté se u její matky objevila rakovina. Při vyšetření se zjistilo, že ta samá nemoc ale postihla také Cherryl. Bylo to velké neštěstí, jelikož neměli dostatek peněz na to, aby podstoupily veškeré operace, vyšetření a léčby. Zezačátku. Náhle se však jako zázrakem objevily. Zaplatila se jim léčba, avšak matka byla v příliš pokročilém stádiu a o dva roky později zemřela. Cherr toho o ní moc nevěděla, když byla malá, moc si jí nevšímala, byla věčně v práci a když na to přišlo, ani se nedozvěděla, jaký typ rakoviny utrpěla. Celkově tomu moc nerozuměla, stejně o tom nerada mluví. O vše se staral spíše její otec. U Cherr to původně vypadalo bledě, nezdálo se, že jí něco může pomoct, ale po konečné operaci jí s radostí oznámili, že bude žít. A tak svět opět nabral barvy. Ani to netrvalo dlouho. Zanedlouho si pro jejího otce přišla policie. Mohlo jí to být jasné, kde by vzal peníze? Stal se pašerákem drog pro někoho, kdo ho nakonec přeci jen prozradil. A tak šel sedět do vězení a Cherr byla přesunuta do dětského domova, protože její rodina v Rusku se jí ujmout nechtěla, navíc její otec byl sám z dětského domova a jeho rodina známá nebyla.
Cherryl původně nebyla přliš silným kandidátem, ale po několika vyšetřeních, které organizace provedla se zjistilo, že po nádoru není ani stopa a s přimluvením kohosi z vyšších orgánů se dostala do akademie.
Zvláštnosti:
Její matka původně pochází z Ruska, kde jednu dobu vyrůstala a Ruština je pro ni druhý mateřský jazyk.
Specializace:
Má se v čem zlepšovat. Ve většině je průměrná a snaží se stále posouvat se dál. Její silné stránky jsou ale například rychlost, rychlá je totiž opravdu hodně. Šplh, obratnost. Není bůhvíjak silná, ale v boji na blízko má mnohem větší šanci, než v bojí na dálku -střelba není její šálek kávy, ač se pokouší to napravit. Nejhorší je to však s ní a technologiemi. Vzhledem k tomu, že do třinácti neuměla pořádně ovládat normální mobilní telefon (a především tehdy svůj první dostala,) technice moc nerozumí.
Dovednostní body:
Rozdělte 400 bodů mezi:
Boj na blízko → 56 bodů
Boj na dálku → 41 bodů
Strategie → 49 bodů
Rychlost → 54 bodů
Schopnost rychlého uvažování / Improvizace → 53 bodů
Technologie → 37 bodů
Fyzické schopnosti → 49 bodů
Psychická odolnost → 61 bodů
Vzhled:
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://agents-of-tomorrow.forumotion.eu
 
Cherryl Tonitrua
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Agents of Tomorrow :: Registrace-
Přejdi na: