Agents of Tomorrow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Danielle Keath

Go down 
AuthorMessage
Danielle Keath

Danielle Keath


Posts : 30
Join date : 2022-03-28
Age : 21

Danielle Keath Empty
PostSubject: Danielle Keath   Danielle Keath EmptyMon Mar 28, 2022 11:38 pm

nero
DANIELLE KEATH
Nickname: Danny
Pronouns: she/her
Datum narození: 12. 4. 2003
Třída a stupeň: I. třída, Glabrum
Země původu: Austrálie
Danielle Keath Simpledivide
Charakteristika: Ráda bych řekla, že je upřímná. Určitě tedy říká, co si o ostatních lidech myslí a nebere si servítky. Pokud někoho nemá ráda, onen člověk to určitě pozná. Ale jinak... Není čestný člověk. Není dobrý člověk. Ale co v dnešní době znamená čestný... nebo dobrý? Definujte. Je to ve skutečnosti pro každého jinak. Ona se dá považovat za mizeru. Člověka, kterého donutily okolnosti změnit své chování z rozmazleného spratka na někoho, kdo hledí jen na sebe a své přežití. Nezáleží jí na nikom, kromě sebe samotné. Takto se prezentuje. Nedůvěřivá, přetvařující se, věčně otrávená a podezřívavá, pubertální holka. Cítí se nechápána a nemilována a to je důvod, proč od sebe všechny odhání kousavými poznámkami, aniž by si to uvědomovala. Lže hodně, jen, aby se ochránila. Je ve lhaní dobrá. Samotné se jí to příčí. Je podivným způsobem rozpolcená a sama neví, co vlastně chce. Ve skutečnosti? Zmatená holka, jež vyšperkovala svou schopnost přesvědčovat lidi že ví, o čem mluví, ačkoli tomu tak po většinu času není.
Historie: Privilegovaný spratek. První část svého života si mohla užívat luxusu. Malá, rozmazlená holka, která dostala vše, co si zamanula. Tak tomu bylo až do jejích jedenácti let, kdy se tatínek najednou ocitl ve vězení. Samozřejmě, že Danielle nikdo neřekl, co se stalo, až ze zpráv se dozvěděla o obrovském podvodu a jak připravil spoustu lidí o peníze. Bylo to nemilé, jistě, ale co teď? Její matka zemřela při porodu a neměla kam jít - až po pár měsících se dostala do opatrovnictví otcovy sestry, své tety. Samozřejmě si myslela, že je v naprostém bezpečí a nic jí zde nehrozí, ovšem brzy zjistila, že ať už tetička vydělávala peníze jakkoli, rozhodně to nebyla zcela čistá práce. Čím byla starší, tím více ji zapojovala do svých nevyřízených účtů. Chodívala s ní na večeře, ale stalo se, že sem tam odešla kvůli hovoru a už se nevrátila, nechala samotnou Danielle s nějakým chlapíkem. Tehdy tomu nerozuměla, trvalo to dlouho, než pochopila, o co se jedná.
Na následující měsíce má velmi mlhavé vzpomínky, ovšem pokud se jí někdo dotkne v určitých místech, vrací se jí pocity hrůzy, většinou strne, nebo se začne třást. Traumatická část života přetrvala po pár let, až do jejích patnácti, kdy jednoho večera nepozorovaně utekla od jednoho z mužů, jež si ji na noc koupili od tety. Podařilo se jí utéct dostatečně daleko, poté už žila v ulicích hlavního města. Bylo to těžké, peníze, které ukradla při svém útěku jí rychle došly a musela najít jiný způsob, jak se uživit. Netrvalo jí dlouho, než zjistila, že jí mnohem lépe jde plánování a skupinka pochybných mladých lidí, kteří sotva dosáhli dospělosti, si ji vzala pod křídla. Naučila se téže falšovat dokumenty a díky jejímu přizpůsobivému rukopisu přinesla skupině skvělé výsledky. Ovšem, vše netrvá věčně a když měla jít poprvé do akce s nimi, vše se pokazilo. Řekla něco špatného, vyvolala rozruch, hádku. Nikdy nebyla příliš dobrá v přímé komunikaci s lidmi. Ostatní stačili utéct, ovšem ona skončila na okrsku s rukama v poutech. Nedošlo však ani na nějaká obvinění, než její výslech přerušil právník. Její případ byl stažený pod podmínkou, že bude studovat na akademii - samozřejmě to přijala, byla zoufalá.
Danielle Keath Simpledivide
Specializace: vždy byla lepší jako jakýsi tichý společník, ten, jež stál za vším, ale sám se přímo nikdy nezúčastňoval. Falšování dokladů, sledování zpovzdálí, nikdy se však nedokázala infiltrovat a zapadnout mezi lidi, vyčnívala a byla jako slon v porcelánu, nejspíš proto ji našli. Strávila příliš času v privilegovaném prostředí na to, aby se naučila pohybovat mezi obyčejnými lidmi, pro smetánku je zase naopak až příliš prostořeká.
Danielle Keath Tumblr_inline_pquvdjgYb61rmgnb5_400Danielle Keath Tumblr_inline_pqp4hcMSYY1rmgnb5_400Danielle Keath Tumblr_inline_pqp4guBOyQ1rmgnb5_400
Danielle Keath 0af24ba3f628499f2b00527737f7db42Danielle Keath 6951c2efd0a8b2b92267b44f92f048f9
Back to top Go down
 
Danielle Keath
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Agents of Tomorrow :: home :: Characters :: approved characters-
Jump to: