top secret

PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Ashley Queen Sykes ; Cherryl Tonitrua

Goto down 
AutorZpráva
Cherryl Tonitrua
Admin

PříspěvekPředmět: Ashley Queen Sykes ; Cherryl Tonitrua   Fri Dec 29, 2017 11:57 am

Večer - kolem sedmé-osmé hodiny
Pokoje (dívky)
*místa se mohou během hry měnit
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://agents-of-tomorrow.forumotion.eu
Cherryl Tonitrua
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Ashley Queen Sykes ; Cherryl Tonitrua   Fri Dec 29, 2017 12:03 pm

Sice ještě není večerka, ani se k ní neblíží, ale přesto jsem radši už v pokoji. Nu, v pokoji, který sdílím se všemi ostatními děvčaty. Je to tak, většina z nich je poblíž sebe a já si tehdy vybrala spodní postel palandy kdesi vzadu, dál od nich. Nicméně to neznamená, že jsem tu úplně sama, ale ani to, že se tu s někým bavím, nebo hodlám bavit. Myslím, že nabyly dojmu, že je nemám ráda a tak se mnou žádná z nich ještě nemluvila, ale abych pravdu řekla, moc mi to nevadí. Přeci jen, potřebuji nějaký prostor, abych si zvykla na nové prostředí a život.
Ležím na své spodní posteli a dívám se. Mlčím. Nepovídám si s děvčaty na druhé straně, které o čemsi vášnivě klábosí. Jen ležím a sleduji prkna nade mnou, které drží matraci. Už ani nevím, jestli tam někdo je -nejspíš ne. Není nijak prohnutá a zatím jsem nepostřehla, že by se cokoli pohnulo, nebo tam někdo šel. Okolí však nevnímám.
Návrat nahoru Goto down
Ashley Queen Sykes

PříspěvekPředmět: Re: Ashley Queen Sykes ; Cherryl Tonitrua   Fri Dec 29, 2017 12:57 pm

Stála pri jednom z okien a pozerala von. Túžila po slobode, no zároveň vedela ,že toto všetko jej dáva možnosť žiť aspoň z časti normálny život... teda aspoň v to dúfala. Po celej izbe bolo počuť dievčenské hlasy. O niečom sa bavili, no Ashley nedokázala presne určiť o čom, pretože stále prichádzali nové a nové témy. Začínalo ju to pomaly štvať. Ako keby neboli schopné držať aspoň na chvíľu jazyk za zubami. Alebo akoby si mysleli, že keď prestanú hovoriť, tak zomrú alebo čo. Však sa vzájomne pomaly ani nepočúvali. Len nad tým prekrútila očami a šla k svojej posteli. Bola vzadu. Jedna z tých dvojposteľových. Zhodou náhod na spodnej časti akurát ležala nejaká baba. Už ju tu videla, no nikdy sa s ňou nebavila. Vlastne ju nikdy nevidela sa s niekým baviť. No povedzme si úprimne, ani Ash tu zatiaľ s nikým neprehodila ani slovko. Rozmýšľala či sa jej prihovorí, no vyzerala zamyslene. ,,Ahoj" pozdravila ju nakoniec.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Cherryl Tonitrua
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Ashley Queen Sykes ; Cherryl Tonitrua   Sat Dec 30, 2017 8:36 pm

Když se to vezme kolem a kolem, zatím tu mluvila jen s vedením -což byl jejich vlastní monolog, a se Zachem, což netrvalo bůhví jak dlouho a potom už ho stejně neviděla. Hlavou jí jen proběhla myšlenka, že ho později bude muset najít, jelikož představa dělání si nových přátel jí nepřišla moc lákavá. Minimálně v tuto dobu, v tomto stavu, by to asi sama od sebe nedokázala. No a potom je tu ta další věc. Holka, které si nevšimla, jelikož byla příliš zahloubaná do sledování prken nad ní. Vážně zajímavý výhled. Ta ji vylekala pozdravem, mírně nadskočila a jekla, jen tak jednorázově a slabě, z důsledku toho polekání. Posadila se prudce na posteli a věnovala jí pohled. Asi ji i viděla, ale nevěděla, kdo je -stejně jako neznala všechny ostatní. "Ahoj." Oplatila pozdrav s lehkým kývnutím hlavy. "Hele, jestli hodláš probírat laky na nehty, kluky, drby, nebo podobný holčičí serepetičky, asi nebudu ta pravá." Upozornila ji na rovinu, stále zaražená tím, že na ni vůbec někdo promluvil.
Návrat nahoru Goto down
Ashley Queen Sykes

PříspěvekPředmět: Re: Ashley Queen Sykes ; Cherryl Tonitrua   Sat Dec 30, 2017 8:58 pm

Stalo sa to, čo zrovna nechcela. Vystrašila ju, teda nie že by ju vystrašila ale zrejme bola zamyslená a Ash ju z toho 'tranzu' vytrhla. Tými slovami si Ash získala... čiastočne. ,,Hovoríš mi z duše. U mňa niečo také nehrozí" ubezpečila ju. Vážne také témy nemusela. Ako, kebyže je s nejakou z tých ostatných niekde zavretá na veľmi dlhú dobu, tak možno by aj taká téma bola dobrá, ale kým nemusí, tak sa na tieto témy nevyjadruje. ,,Mimochodom, som Ashley, alebo Ash" povedala s veľmi miernym úsmevom. Aj by k nej natiahla ruku, ale to jej prišlo až moc formálne, alebo skôr príliš... slušné. Dúfala, že sa predstaví aj ona.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Cherryl Tonitrua
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Ashley Queen Sykes ; Cherryl Tonitrua   Sat Dec 30, 2017 9:18 pm

Byla ráda za to, co slyší. No přeci jen, kdyby byla tahle holčina jednou z těch, co tu nedaleko štěbetaly jako slepice -asi se opakuji, ale zmiňuji to vícekrát, protože jim šlo rozumět asi jako slepicím,- asi by rozhovor s ní psychicky nezvládla. V duchu si oddychla a pokusila se vyčarovat cosi, co připomínalo úsměv, alespoň z poloviny. "Díky bohu." Pověděla tiše spíš jen tak pro sebe.
"Jo, eh, jsem Cherryl, nebo Cher, jak chceš." Pokrčila rameny a zapřemýšlela, co se tak dělá teď. "Těší mě, tak nějak." Druhá část věty už byla velmi tichá, že ji skoro nebylo slyšet, sama si nebyla úplně jistá, jestli se to říká, nebo ne. Snad to byl správný tah.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Ashley Queen Sykes ; Cherryl Tonitrua   

Návrat nahoru Goto down

Ashley Queen Sykes ; Cherryl Tonitrua
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Agents of Tomorrow :: Hra :: Soukromé hry-
Přejdi na: